پیام فرستادن
خانه

ShenZhen BST Industry Co., Limited کنترل کیفیت

گواهی
چین ShenZhen BST Industry Co., Limited گواهینامه ها
چین ShenZhen BST Industry Co., Limited گواهینامه ها
نظرات مشتریان
بازخورد و راه حل شرکت شما همیشه سریعترین و بهترین است، من دوست دارم نگرش کار خود را، کار آسان با BST آسان بود.

—— Mr. Robert Walker

خوشحالم که دوباره با BST همکاری می کنم، آنها برای پاسخ به تمام سوالات، حرفه ای، آگاهانه و خدمات بسیار خوبی هستند.

—— Mr. Ismael Rodrigues

ما علائم BST را برای هر کسی که نیاز به توجه به کسب و کار خود را دارد توصیه می کنیم، قدردانی می کنیم.

—— Mr Roger Vachon

ما بسیار از صفحه نمایش خوب ما بهره مند هستیم و منتظر سالهای زیادی از استفاده هستیم. با تشکر از شما برای ارائه چنین خدمات عالی

—— Mr. Jorge Misri

آنها بسیار حرفه ای هستند و همیشه در اختیار پشتیبانی فنی قرار می گیرند و از این طریق اطمینان حاصل می کنند که ما در حال اجرا هستیم.

—— Ms Helene Myshka

ما بیش از 3 سال با شما کار کرده ایم. با پاسخگویی BST، کمک از محصولات بسیار خوشحالیم.

—— Mr. Antoni Rojas Ortiz

ما با تجربه کارکنان در انتخاب صفحه نمایش LED و اجزای دیگر پروژه خشنود شدیم.

—— Mr. Petar Petrović

شما صفحه مورد نظر را برای برنامه کاربردی ما پیشنهاد کردید و ما را به فروش نمیرسید. من با BST بسیار رضایت دارم.

—— Mr. Alonso Ramos Aguilar

تجربه ما به شما گفته شده است قبل از آن عالی بوده است. من به شما توصیه می کنم هر کسی که به خرید یک صفحه نمایش هدایت می شود، توصیه شود.

—— Mr. Andreas Müller

ما احساس می کنیم محصولی عالی برای هزینه های صرف شده است. این به ما انعطاف پذیری بزرگی در آنچه ما می توانیم از طریق آن ارتباط برقرار کنیم.

—— Mr Dave Sharpe

ما با خدمات مشتری و همچنین تماس های پیگیری که ما از صفحه نمایش جدید رهبری ما دریافت کرده اید بسیار خوشحالیم.

—— Mr Juan Garcia Garcia

ما خوش شانس بودیم که نمایش صفحه نمایش را با قیمت تبلیغاتی به دست آوریم، اما از تحقیقات ما به نظر می رسید که شما رقابتی بودید.

—— Mr. James Suchat

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

LED BST ارائه محصولات برتر، راه حل ها و خدمات و بیش از نیاز مشتری است. به رسمیت شناختن اینکه بازار، نیروی محرکه پشت همه چیزهایی است که ما انجام می دهیم، BST فرآیندهای کسب و کار موثر را به ویژه فرآیند کنترل کیفیت که ارزش ایجاد مشتری را برای مشتریان ما فراهم می کند، پیاده سازی می کند. ما به طور کامل با الزامات سیستم های 7S، ISO9001-2008 و ISO14000 در طول کل فرآیند تولید، مانند سیستم کنترل کیفیت مواد اولیه خنثی می کنیم؛ سیستم کنترل کیفیت تولید سیستم؛ پیری، تولید مونتاژ و تست ضد آب محصولات به پایان رسید. بسته بندی و بارگیری و غیره 4 طرف سیستم های کنترل برای اطمینان از محصول با کیفیت بالا، مهم است که بسیاری از محصولات ما گذشت CE، ROHS، CCC، FCC، UL و غیره صدور گواهینامه.

مرحله 1. SMD تست خودکار و سیستم مرتب سازی

لامپ های SMD LED جزء اصلی و مهم هستند، کیفیت لامپ های SMD LED به طور مستقیم بر عملکرد رنگ و طول عمر صفحه نمایش LED تاثیر می گذارد. با توجه به دقت بالا و SMD اتوماتیک SMD و دستگاه تست و مرتب سازی با سرعت بالا، طول موج SMD LED در 5 نانومتر کنترل می شود. این اطمینان از انطباق رنگ است.

مرحله 2. بازرسی اتوماتیک نوری

چک کردن نقطه لحیم کاری و بازرسی قطعات کامپوننت

این دستگاه AOI (Auto Optical Inspection) است و آخرین تجهیزات BST مورد استفاده برای بررسی هر نقطه ی لحیم کاری در هیئت مدیره PCB است. به جای چک کردن تمام نقطه لحیم کاری با چشم غیرمجاز که به علت اشتباه بودن و عدم تولید محصول آسان است، ما از این آخرین دستگاه استفاده می کنیم تا مطمئن شویم که هیچ پیمانه ای بر روی هیئت مدیره PCB وجود ندارد. همچنین بررسی خواهد کرد که آیا تمام دستگاه ها در موقعیت مناسب خود نصب شده اند و اگر به درستی نصب شوند.

مرحله 3. آزمون درجه حرارت بالا

پس از AOI، PCB در این آزمایش برای آزمایش در دمای بالا قرار می گیرد. دمای بالا. تست ماشین در محیط خاص که در آن درجه حرارت بسیار بالا است و LED BST تحت شرایطی کار می کند، BST دمای بالا را انجام می دهد. تست هر یک از ماژول ها برای اطمینان از اینکه محصولات نهایی ما می تواند محیط کار درجه حرارت بالا را حفظ کند. برای اطمینان از بهترین کیفیت و نمایش صفحه نمایش LED BST به بهترین نحو عمل می کند و مشتریان ما از صفحه نمایش سود بیشتری به دست می آورند، BST هر کاری را که می تواند انجام دهد به بهترین نحو انجام می دهد.

مرحله 4. سوزاندن ماژول

پس از تکمیل تولید ماژول، قبل از اینکه به خط تولید بعدی ارسال شود، BST تست ماژول را طبق اصل تست 72 ساعته برای ماژول های بیرونی / داخلی و با فاصله زمانی 2 تا 5 دقیقه در هر 8 ساعت انجام خواهد داد ماژول ها دوباره اگر این ماژول به طور معمول با هر عبارتی 8 ساعته کار کند، BST می گوید که این آزمون منتقل می شود. در غیر این صورت، ماژول های مشکل توسط تکنسین تعمیر می شود. این فرایند تولید، یافتن مشکل احتمالی در اولین بار است، بنابراین کیفیت بالا را تضمین می کند.

مرحله 5. صفحه نمایش LED صفحه نمایش آزمون پیرایش

هنگامی که تمام کابینت LED مونتاژ می شوند، همه آزمایش می شوند و آزمایش پیری را انجام می دهند، با آزمون حداقل سن 72 ساعت رنگ پیری.

مرحله 6. آزمون ارتعاش

پس از آزمون آزمون پیری کابینت، پس از آزمایش، ما از دستگاه ارتعاش استفاده خواهیم کرد.

مرحله 7. تست ضد آب روی صفحه نمایش LED

پس از آزمایش آزمایش ارتعاش، پس از آن برای تمام صفحه نمایش در فضای باز در داخل آب قرار داده می شود تا 3 دقیقه، سپس برای بررسی تمام کابینه و ماژول در داخل بدون هیچ آب، مطمئن شوید که صفحه نمایش LED در فضای باز نصب شده سطح ضد آب باید IP65 حداقل

مرحله 8. بسته بندی و بارگیری

پس از اتمام آزمایش ها، QC بررسی می شود، سپس کارگر ما کابینت کامل را تمیز می کند، سپس از مواد حفاظتی برای حفاظت از کابینت استفاده کنید و در موارد خاص سفارشی پرواز یا مورد چوبی قرار دهید. هنگامی که محصول حمل و نقل می شود، کار ما موارد بسیار محتویات را به مخزن بارگیری می کند.

گواهینامه ها
 • چین ShenZhen BST Industry Co., Limited گواهینامه ها

  استاندارد:CE

 • چین ShenZhen BST Industry Co., Limited گواهینامه ها

  استاندارد:CCC

 • چین ShenZhen BST Industry Co., Limited گواهینامه ها

  استاندارد:ETL

 • چین ShenZhen BST Industry Co., Limited گواهینامه ها

  استاندارد:RoHS

اطلاعات تماس
ShenZhen BST Industry Co., Limited

تماس با شخص: Mrs. Alicia

تلفن: +86-13612963525

فکس: 86-755-27581624

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)